Darmowa dostawa
Darmowa dostawa (Kurier DPD) już od 200,00 zł.

B518GPS Wideorejestartor nawigacja Android 8.1

Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 629,00 zł 629.00
Cena netto: 511,38 zł
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: FastCam
Kod produktu: 4457-84028

Opis

NAWIGACJA Z WIDEOREJESTRATOREM I KAMERĄ COFANIA

FASTCAM B518CM 4G LTE GPS WiFi

Nowy model wideorejestratora z nawigacją i najnowszym instalowanym w takich urządzeniach androidem.

✅ Android 8.1

✅ Pamięć ram 2GB

✅ Pamięć wewnętrzna 16GB

✅ Język menu - polski niemiecki, angielski itd.

✅ Kamera tylna z funkcją kamery cofania

✅ Nawigacja Google Maps i inne

✅ Zestaw głośnomówiący Bluetooth

✅ Transmiter FM

✅ GPS , WiFi , GSM 4G LTE

B518GPS Wideorejestrator Nawigacja Android 8.1 BT Przekątna ekranu 5.18"

CAR ASSIST GO ! Monitorowanie pojazdu z dowolnego miejsca

Wideorejestrator został wyposażony w gniazdo karty sim, obsługujące karty wszystkich operatorów w technologii 4G. Dzięki połączeniu z internetem, możliwe jest zdalne śledzenie pojazdu z dowolnego miejsca na świecie. Wystarczy zainstalować w telefonie aplikacje Car Assist Go i sparować ją z QR kodem znajdującym się w oprogramowaniu urządzenia. Aplikacja daje nam wiele możliwości, możemy między innymi:

✅ Sprawdzić położenie auta na mapie

✅ Wyświetlić na żywo obraz z kamery

✅ Rozmawiać przez aplikacje z kierowcą

✅ Pobierać nagrania na telefon

✅ Otrzymywać powiadomienia o zdarzeniach na parkingu

 

B518GPS Wideorejestrator Nawigacja Android 8.1 BT Karta pamięci w zestawie brak

✅ SKLEP PLAY - na urządzeniu możemy zainstalować aplikacje które dostępne są w sklepie play. Znajdziemy tam zarówno aplikacje płatne jak i bezpłatne.

✅ WYŚWIETLACZ - rejestrator posiada 5 calowy, dotykowy wyświetlacz. Zainstalowanie dotykowego wyświetlacza usprawniło obsługę urządzenia a sterowanie nim jest proste i intuicyjne.

✅ CZUJNIK G-SENSOR - zastosowanie czujnika uderzeniowego pozwala na rejestrowanie zdarzeń podczas postoju auta.

✅ TRANSMITER FM - dzięki wbudowanemu transmiterowi FM możemy słyszeć muzykę, komendy z nawigacji a także rozmawiać przekazując dźwięki do naszych głośników w aucie, bez konieczności ciągnięcia przewodów.

✅ BLUETOOTCH - nie trzeba już montować w aucie zestawu głośnomówiącego, wystarczy połączyć urządzenie z telefonem a rozmówce będziemy słyszeli w urządzeniu lub głośnikach auta (FM). Dodatkowo możemy zaimportować do urządzenia książkę telefoniczną z naszego telefonu.

✅ NAWIGACJA - dzięki modułowi GPS możemy korzystać z nawigacji, zarówno tych online jak i offline. Wideorejestrator będzie jednocześnie nagrywał i prowadził wybraną nawigacją.

✅ KAMERA COFANIA - dzięki tej funkcji po wrzuceniu biegu wstecznego, na ekranie pojawi się obraz z tylnej kamery i linie pomocnicze.

✅ WiFi - urządzenie łączy się z internetem na dwa sposoby, pierwszy to Wifi. Wystarczy udostępnić łącze z telefonu komórkowego lub routera.

✅ 4G LTE - kamera została wyposażona w gniazdo karty sim które umożliwia połączenie z internetem w zasięgu 4G LTE.

B518GPS Wideorejestrator Nawigacja Android 8.1 BT Kolor czarny

PARAMETRY URZĄDZENIA:

✅ CHIPSET -  Spreadtrum SL8541E

✅ Czujnik obrazu - Gc2053

✅ Klatki na sekundę - 30

✅ Sposób złożenia - Przenośny rejestrator

✅ Wymagana prędkość odczytu karty pamięci - Klasa 10

✅ Bateria / Kondensator - Kondesator

✅ Kąt widzenia - 170° i 140°

✅ Rozdzielczość kamery - 1920x1080P

✅ Rozdzielczość kamery - 1280x 720P

✅ GPS - tak

✅ SYSTEM ADAS - tak: asystent pasa ruchu, wykrywanie aut

✅ Funkcje specjalne: G-sensor, nagrywanie cykliczne, bluetooth, WiFi, tryb parkingowy, nawigacja

✅ Format wideo - S

✅ Proporcja ekranu - 16:9

✅ Ekran dotykowy - tak

✅ Rozmiar wyświetlacza - 5.18

✅ Kamera tylna - YES

✅ Interfejs - MICRO SD/TF

✅ Wyświetlacz - IPS

 Maks. pamięć zewnętrzna - 64G

✅ Kodek wideo - H.264

✅ CPU - SL8541E Quad core Cortex-A53@1.4GHz Mali820@680MHz

✅ System - Android 8.1 OS

 RAM + ROM - 2GB + 16GB

B518GPS Wideorejestrator Nawigacja Android 8.1 BT Kąt widzenia 170°

Wyświetlacz - obrazy z kamer

✅ Urządzenie nagrywa obraz z obu kamer w dwóch osobnych folderach. W jednym obraz z kamery wstecznej w drugim obraz z kamery tylnej. Bez względu na to możemy wyświetlać obraz z której kamery chcemy. Możemy włączyć obraz tylko z przodu, tylko z tyły, możemy podzielić wyświetlany obraz ale możemy także wyłączyć wyświetlacz, urządzenie wtedy będzie pracować a nam nie będzie przeszkadzał włączony wyświetlacz

Bieg wsteczny i funkcja kamery cofania

✅ Podczas instalacji kamery tylnej należy podłączyć czerwony przewód pod plus żarówki światła wstecznego. To będzie dla urządzenia sygnał że wrzuciliśmy bieg wsteczny. Niezależnie od tego co w danym momencie będzie wyświetlane na urządzeniu, to w chwili wrzucenia biegu wstecznego wideorejestrator włączy nam obraz tylko z tylnej kamery i linie pomocnicze do parkowania. Będą one widoczne do czasu wybicia biegu wstecznego

B518GPS Wideorejestrator Nawigacja Android 8.1 BT Jakość zapisu HD (1280 x 720) Full HD (1920 x 1080)

Zasilanie

✅ Urządzenie włącza się wraz ze startem silnika, automatycznie rozpoczyna nagrywanie a z chwilą wyłączenia zapłonu przerywa nagrywanie i wyłącza się. Takie ustawienie powoduje że sprzęt jest całkowicie bezobsługowy a kierowca może skupić się na jeździe a nie na uruchamianiu wideorejestratora.

Kondensator zamiast akumulatora

✅ Wideorejestrator został wyposażony w kondensator, jest to dużo lepsze rozwiązanie niż akumulator, urządzenie jest bardziej odporne na temperatury, nie trzeba go podłączać do gniazda zapalniczki tylko specjalnym adapterem do skrzynki z bezpiecznikami.

Kilka zdań dotyczących funkcji urządzenia multimedialnego

✅ Nawigacja - zainstalowane mapy Google Maps które do działania potrzebują internetu przez kartę sim lub wifi. Można także pobrać bezpłatnie ze sklepu play inne nawigacje. Nawigacje które do działania nie potrzebują internetu (Mapy Offline)

✅ Transmiter FM - często mylony z funkcją radia ale mimo wszystko mający z nim wiele wspólnego. Wystarczy włączyć tą opcję i ustawić danę częstotliwość, tą samą częstotliwość ustawić w swoim radiu a dźwięk z urządzenia będzie słyszalny w głośnikach auta.

✅ Bluetooth - połączenie telefonu z urządzeniem pozwala na wykonywanie połączeń bezpośrednio przez urządzenie. Nawet książka telefoniczna z telefonu zostanie zaimportowana do wideorejestratora.

✅ Wifi - Z internetem możemy się połączyć za pomocą wifi. Wystarczy udostępnić dane z telefonu komórkowego lub zabrać ze sobą mobilny internet a urządzenie połączy się z internetem dzięki wbudowanemu modemowi wifi.

✅ Monitorowanie pojazdu - pobranie aplikacji na telefon i połączenie się z urządzeniem daje nam dodatkowe możliwości. Możemy w czasie rzeczywistym śledzić swój pojazd, mieć podgląd na żywo z kamer a także przeglądać nagrania z kamer.

✅ Car Assist Go - dzięki zainstalowaniu aplikacji w telefonie możemy na żywo śledzić gdzie znajduje się auto, podglądać obraz z kamer a także przeglądać nagrania z urządzenia.

✅ Google Play - aplikacja dzięki której tak jak w telefonie komórkowy pobierzemy na urządzenie wszystkie inne potrzebne programy.

✅ Zapętlanie nagrań - urządzenie nagrywa w pętli np. 3 minutowej, to znaczy że całą nasza trasa będzie podzielona na 3 minutowe filmy. Kiedy na karcie pamięci skończy się miejsce to pierwszy, najstarszy plik, zostanie zastąpiony nowym. I tak w kółko.

✅ Czujnik grawitacyjny - to funkcja dzięki której nie musisz martwić się o zapisanie nagrania z chwili kolizji, wypadku lub gwałtownego hamowania. Urządzenie wykryje taką sytuację i trwale zapisze nagranie z tego momentu na karcie pamięci. Nagranie można w każdej chwili odtworzyć bezpośrednio na wyświetlaczu rejestratora lub na komputerze.

✅ Detekcja parkingowa - to ochrona Twojego auta przez 24 godziny na dobę. W przypadku gdy ktoś na parkingu uderzy w Twój pojazd to urządzenie uruchomi się i wykona nagranie z tego momentu a następnie się wyłączy. Nagranie takie będzie trwale zapisane na karcie pamięci i nie zostanie nadpisane przez nagrania zapętlające się.

✅ Wygaszacz ekranu - rejestrator posiada funkcję automatycznego wyłączenia ekranu. Po ustalonym czasie ekran zgaśnie ale urządzenie będzie dalej pracować w tle. W każdej chwili możesz je wybudzić i użytkować z włączonym wyświetlaczem.  Funkcja bardzo przydatna szczególnie w nocy. Kamera nie będzie odwracała Twojej uwagi.

✅ Wygaszacz ekranu - urządzenie może pracować w tle z wyłączonym wyświetlaczem. W takim trybie możemy korzystać z nakładki tak, jak byśmy korzystali z normalnego lusterka. Rejestrator będzie jednak dalej nagrywał, jednak ekran nie będzie odwracał naszej uwagi.

B518GPS Wideorejestrator Nawigacja Android 8.1 BT Złącza AV czytnik kart pamięci miniUSB

Czujnik uderzeniowy G-sensor i Funkcja Parkingowa

✅ Czujnik grawitacyjny to funkcja dzięki której nie musisz martwić się o zapisanie nagrania z chwili kolizji, wypadku lub gwałtownego hamowania. Urządzenie wykryje taką sytuację i trwale zapisze nagranie z tego momentu na karcie pamięci. Nagranie można w każdej chwili odtworzyć bezpośrednio na wyświetlaczu rejestratora lub na komputerze.

✅ Funkcja parkingowa to ochrona Twojego auta przez 24 godziny na dobę. W przypadku gdy ktoś na parkingu uderzy w Twój pojazd to urządzenie uruchomi się i wykona nagranie z tego momentu a następnie się wyłączy. Nagranie takie będzie trwale zapisane na karcie pamięci i nie zostanie nadpisane przez nagrania zapętlające się.

Nagrania trwale zapisane na karcie pamięci można usunąć jedynie formatując kartę lub usuwając je ręcznie np na komputerze.

B518GPS Wideorejestrator Nawigacja Android 8.1 BT Komunikacja Bluetooth GPS Wi-Fi

Zestaw zawiera:

✅ Oryginalne urządzenie B518GPS;

✅ Moduł GPS;

✅ Zasilacz ok 4 metry;

✅ Oryginalna tylna kamera HD;

✅ Wiązka do tylnej kamery ok 6 metrów;

✅ Uchwyt mocujący;

✅ Oryginalne pudełko;

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl