Usługa montażu

PROFESJONALNY MONTAŻ WIDEOREJESTRATORA

    Dla klientów którzy chcieliby by ich widerorejestrator był zainstalowany profesjonalnie i estetycznie mamy świetną wiadomość. Oferujemy Państwu montaż każdego wideorejestratora. Zarówno tego zakupionego w naszej firmie jak i takiego którego kupiliście Państwo gdzieś indziej. 

    Sposób montażu kamery samochodowej uzależniony jest od rodzaju urządzenia, modelu auta w jakim chcemy zainstalować wideorejestrator a także od akcesoriów które zestaw zawiera. Bez względu na to co producent włożył do pudełka, każdą kamerę samochodową możemy zainstalować tak by nie zajmować sobie oryginalnego gniazda zapalniczki. Mimo iż w zestawie znajduje się właśnie zasilacz do gniazda zapalniczki, my możemy podłączyć sprzęt do skrzynki z bezpiecznikami, stosując odpowiednie zasilacze i adaptery. W zależności od rodzaju wideorejestratora instalujemy zasilacze 3 żyłowe ACC lub prostsze adaptery zasilania działające jedynie po zapłonie. Po doborze odpowiedniego zasilacza musimy jeszcze wybrać przejściówki które wpinamy w oryginalne gniazda w skrzynce bezpieczników.

    Zapraszamy Państwa na indywidualną wycenę usługi montażu, która uzależniona jest od rodzaju urządzenia, modelu auta (trudności w montażu) a także od ilości akcesoriów.  Informacji udzielimy telefonicznie tel. 578 565 093 lub po osobistym przyjeździe do naszej firmy. Czas montażu, zwykle to około 2-3 godzin. W tym czasie mogą Państwo spędzić czas w naszej poczekalni w której można skorzystać z darmowego internetu, telewizji i WC. 

 

 

 

Formularz kontaktowy

* - Pole wymagane

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl