Nowości
A18PRO Wideorejestrator dotykowy z kamerą cofania
A18PRO Wideorejestrator dotykowy z kamerą cofania

249,00 zł

202,44 zł

szt.
Kamera samochodowa Viofo A139 PRO 1CH
Kamera samochodowa Viofo A139 PRO 1CH

1 229,00 zł

999,19 zł

szt.
Karta microSD VIOFO 256GB INDUSTRIAL
Karta microSD VIOFO 256GB INDUSTRIAL

199,00 zł

161,79 zł

szt.
Karta microSD VIOFO 128GB INDUSTRIAL
Karta microSD VIOFO 128GB INDUSTRIAL

119,00 zł

96,75 zł

szt.
Karta microSD VIOFO 64GB INDUSTRIAL
Karta microSD VIOFO 64GB INDUSTRIAL

69,00 zł

56,10 zł

szt.
Usługa montażu

PROFESJONALNY MONTAŻ WIDEOREJESTRATORA

    Dla klientów którzy chcieliby by ich widerorejestrator był zainstalowany profesjonalnie i estetycznie mamy świetną wiadomość. Oferujemy Państwu montaż każdego wideorejestratora. Zarówno tego zakupionego w naszej firmie jak i takiego którego kupiliście Państwo gdzieś indziej. 

    Sposób montażu kamery samochodowej uzależniony jest od rodzaju urządzenia, modelu auta w jakim chcemy zainstalować wideorejestrator a także od akcesoriów które zestaw zawiera. Bez względu na to co producent włożył do pudełka, każdą kamerę samochodową możemy zainstalować tak by nie zajmować sobie oryginalnego gniazda zapalniczki. Mimo iż w zestawie znajduje się właśnie zasilacz do gniazda zapalniczki, my możemy podłączyć sprzęt do skrzynki z bezpiecznikami, stosując odpowiednie zasilacze i adaptery. W zależności od rodzaju wideorejestratora instalujemy zasilacze 3 żyłowe ACC lub prostsze adaptery zasilania działające jedynie po zapłonie. Po doborze odpowiedniego zasilacza musimy jeszcze wybrać przejściówki które wpinamy w oryginalne gniazda w skrzynce bezpieczników.

    Zapraszamy Państwa na indywidualną wycenę usługi montażu, która uzależniona jest od rodzaju urządzenia, modelu auta (trudności w montażu) a także od ilości akcesoriów.  Informacji udzielimy telefonicznie tel. 578 565 093 lub po osobistym przyjeździe do naszej firmy. Czas montażu, zwykle to około 2-3 godzin. W tym czasie mogą Państwo spędzić czas w naszej poczekalni w której można skorzystać z darmowego internetu, telewizji i WC. 

 

Nasze ostatnie realizacje:

1. Renault Master 2023r. przebieg 64 km 

Trudnością w tym montarzu było to że auto posiadało fabryczną gwarancję a gwarant nie pozwolił na jakiekolwiek ingerencje w auto. Z tego powodu nie mogliśmy wywiercić ani jednej dziury do przeprowadzenia przewodu z kabiny a wykorzystać mogliśmy jedynie fabryczne otwory. Dlatego na tylnej belce widać kawałek przewodu ale klinet to kaceptował i wolał widoczny kawałek przewodu niż utratę gwarancji. 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl